Інтернет магазин дитячого одягу оптом з Туреччини Baby Opt │Умови співпраці

На складі представлена продукція декількох фабрик від економ до преміум класу, і ми пропонуємо вам обрати потрібний товар для свого магазину і працювати з нами в подальшому. Співпраця з магазином одягу Babyopt починається з чесних і відкритих умов, з якими ми вам пропонуємо ознайомитися.

Дитячий одяг оптом співпраця - про що потрібно знати нашим потенційним партнерам

Ми лояльні до наших нових клієнтів і розкриваємо всі умови для співпраці з нами:

    ✦ У наш асортимент входить дитячий одяг оптом від турецьких виробників, тому ви можете бути впевнені в його високій якості;

    ✦ Товар викуповується розмірними рядами;

    ✦ Мінімальна сума замовлення складає 3000 грн;

    ✦ Дитячий одяг оптом співпраця має розцінки з урахуванням доставки з Туреччини в Україну;

    ✦ Ми працюємо з передоплатою в 20%, яку очікуємо протягом 2 банківських днів. Після передоплати ви можете придбати дитячий одяг з Туреччини оптом і товар відправляється в посилці;

    ✦ Відвантаження товару з Туреччини проводиться на наступний день після оплати;

    ✦ Дитячий одяг оптом Бейбі опт комплектується 2-3 дня, у сезон при великій кількості замовлень - 2-7 днів;

    ✦ Інтернет магазин дитячого одягу оптом Babyopt відправляє вам поштою остаточну накладну і суму замовлення, з реквізитами для оплати залишку суми;

    ✦ Посилка з вашим замовленням приходить до нас на склад протягом 7-10 днів. Далі вона направляється в найближче для вас відділення Нової Пошти або In Time.

Дитячий одяг оптом співпраця

Зверніть увагу, що якість моделей безпосередньо залежить від ціни. У бюджетних моделях може йти не розмірний ряд, а один розмір. Також на них можуть бути відсутні паперові бірки, якщо це не передбачено фабрикою виробником.

Ви можете повернути замовлення в разі браку, але дитячий одяг оптом Бейбі опт найнижчої цінової категорії не вважається браком за такими критеріями:

    ✘ нерівні стежки і шви;

    ✘ розпущені нитки, що звисають, дрібні потертості малюнка;

    ✘ невеликі зміни колірної гами;

    ✘ необметані внутрішні краї матерії.

Співпраця з постачальниками дитячого одягу - чи можлива заміна товару в замовленні?

Співпраця з постачальниками дитячого одягу така, що пересортиця у нас існує за забарвленням, але не за моделями. Якщо на складі немає обраного вами забарвлення, кладуть цю ж модель в іншому кольорі.

Наш інтернет магазин дитячого одягу опт не повертає товар через колір або розмір, який не відповідає вашим очікуванням, оскільки дотримуємося принципу оптового продажу.

Купити дитячий одяг опт ви можете на нашому сайті baby-opt.com.ua.