Інформація про постачальника дитячого одягу з Туреччини Baby Opt

Ласкаво просимо у наш інтернет магазин дитячого одягу опт Baby opt! Наша компанія займається оптовими поставками одягу для дітей від 0 до 16 років, і тут ми коротко розповімо, які цілі переслідує наш інтернет магазин дитячого одягу оптом Україна і яким досвідом ми володіємо.

Інтернет магазин дитячого одягу оптом - хто ми і в чому наша сила?

Наш інтернет магазин дитячого одягу оптом працює безпосередньо з виробниками в Туреччині. Наш склад - це безліч різних турецьких фабрик. Ми знаходимося на ринку з 2014 року в якості оптового постачальника, і з цього часу ми встигли попрацювати з 3000 задоволеними підприємцями, які успішно заповнили полиці своїх магазинів нашою продукцією. Асортимент Baby opt - це:

    ✦ сукні та туніки для дівчаток;

    ✦ штани і сорочки для хлопчиків;

    ✦ повзунки та комбінезони для немовлят;

    ✦ аксесуари і нижню білизну;

    ✦ і багато іншого.

Товар постійно оновлюється та регулярно з'являються сотні нових стильних моделей.

інтернет магазин дитячого одягу оптом

Якщо порівнювати з конкурентами, які мають свій оптовий склад в Україні, то наш інтернет магазин дитячого одягу оптом з Туреччини відрізняється:

  ✦ демократичними цінами;
  ✦ високою якістю тканини;
  ✦ великим асортиментом;
  ✦ ретельно підбором марок, продукцію яких ми продаємо - всі вони пройшли жорстку сертифікацію й якісний відбір.

Асортимент магазину варіюється від бюджетних моделей до преміум класу, але будь-яка наша модель так чи інакше вписується в останні модні тенденції.

Купити оптом дитячий одяг з Туреччини Babyopt - як замовити і отримати товар

Якщо ви вирішили придбати партію товару у нашому магазині, вам потрібно врахувати кілька пунктів, щоб купити оптом дитячий одяг з Туреччини:

    ✔ Коли дитячий одяг оптом Україна прибуває на головний склад в одному з великих міст країни, ми відправляємо вам SMS-повідомлення, що ваше замовлення відправиться особисто до вас;

    ✔ Дитячий одяг оптом інтернет магазин Бейбіопт відправляється і оплачується щодня о 18.00, окрім неділі;

    ✔ Дитячий одяг оптом з Туреччини в Україну для замовлення можливий тільки за передоплатою 20%, яка повинна бути здійснена протягом 2 банківських днів;

    ✔ Отримати свою посилку ви можете в найближчому відділенні Нової Пошти;

    ✔ Поверненню підлягає бракований товар, але не ми не приймаємо назад одяг, якщо він не підійшов вам за забарвленням або розміром, оскільки ми працюємо за оптовими принципам.

Купити дитячий одяг оптом від baby-opt.com.ua - значить закласти собі шлях до бізнес-процвітання!