Інтернет магазин дитячого одягу оптом з Туреччини Baby Opt │Умови співпраці

На складі представлена продукція декількох фабрик від економ до преміум класу, і ми пропонуємо вам обрати потрібний товар для свого магазину і працювати з нами в подальшому. Співпраця з магазином одягу Babyopt починається з чесних і відкритих умов, з якими ми вам пропонуємо ознайомитися.

Дитячий одяг оптом співпраця - про що потрібно знати нашим потенційним партнерам

Ми лояльні до наших нових клієнтів і розкриваємо всі умови для співпраці з нами:

Дитячий одяг оптом співпраця

Зверніть увагу, що якість моделей безпосередньо залежить від ціни. У бюджетних моделях може йти не розмірний ряд, а один розмір. Також на них можуть бути відсутні паперові бірки, якщо це не передбачено фабрикою виробником.

Ви можете повернути замовлення в разі браку, але дитячий одяг оптом Бейбі опт найнижчої цінової категорії не вважається браком за такими критеріями:

Співпраця з постачальниками дитячого одягу - чи можлива заміна товару в замовленні?

Співпраця з постачальниками дитячого одягу така, що пересортиця у нас існує за забарвленням, але не за моделями. Якщо на складі немає обраного вами забарвлення, кладуть цю ж модель в іншому кольорі.

Наш інтернет магазин дитячого одягу опт не повертає товар через колір або розмір, який не відповідає вашим очікуванням, оскільки дотримуємося принципу оптового продажу.

Купити дитячий одяг опт ви можете на нашому сайті baby-opt.com.ua.