Купити дитячий одяг оптом

Дитячі речі завжди привертали увагу підприємців і торговців. Це товар, який користується попитом, має широку аудиторію потенційних клієнтів, легко транспортується і зберігається. Але перш ніж зайнятися реалізацією одягу для дітей, необхідно знайти надійного постачальника якісного товара.Оптовие поставки з Китаю - це вигідно, якщо орієнтуватися на ціновий фактор. Але залучити покупців дешевої низькосортної одягом вам навряд чи вдасться.
 
Сконцентруватися на вітчизняній текстильної промисловості? Є небезпека програти конкурентну боротьбу за рахунок невеликого асортименту. Введіть в рядок пошуку «дитячий одяг опт Україна», і ви побачите, що вибір отечественнихпроізводітелей не такий великий. Серед української продукції складно підібрати товар, який би зміг в повній мірі задовольнити вимоги сучасних батьків до одягу для дітей. Бебі-мода сьогодні грає не меншу роль, ніж фешн-тенденції в дорослому шопінг.
 
Інтернет-магазин «Baby-Opt» - оптимальний вибір
Співпраця з оптовим онлайн-магазинів «Baby-Opt» (постачальник одягу з Туреччини) - це варіант, який поєднує в собі всі ключові аспекти успішного бізнесу:
  • бездоганну якість товарів;
  • прийнятна вартість для широкого спектра споживачів;
  • орієнтація на світові модні тренди;
  • постійно поповнюваний широкий асортимент;
  • спрощений і безперебійний алгоритм поставок товару;
  • зручний дистанційний розрахунок.
Для того щоб стати нашим партнером, необов'язково бути великим підприємцем. Ми встановили суму мінімального замовлення на середньому рівні - 5500 грн. Тому оформляти замовлення зможуть навіть компанії з невеликим грошовим обігом.
Є ще одна приємна новина - спец пропозицію, яке діє на постійній основі - акція «Збірний замовлення». Декілька разів на місяць всім замовникам надається можливість оформити заявку на суму від 1000 грн. Ця програма орієнтована на дрібних реалізаторів і тих, хто займається організацією спільних покупок (продаж ростовок в роздріб).
асортимент магазину
Ми завжди ретельно стежимо за випуском новинок дитячої моди